Medarbejdere

Du kan se vores lidt over 90 medarbejdere herunder, samt finde kontaktoplysninger.

Husk du kan altid ringe på 98631766 - vi er klar til at hjælpe.

Administration

Anette Rosengreen

Direktør

E-mail: anette@farmas.dk

Tlf: 21413690

Ole Borup Rosengreen

Underdirektør

E-mail: ole@farmas.dk

Tlf: 51579903

Poul V. Nielsen

Senior

Tlf: 51575900

Birthe Gregersen

Kontorassistent

E-mail: birthe@farmas.dk

Tlf: 40903270

Tina Rosengreen

Kontorassistent

E-mail: tina@farmas.dk

Tlf: 40903281

Anna-Marie Ovesen

Kontorassistent

E-mail: annamarie@farmas.dk

Tlf: 40903273

Majbritt Nielsen

Kontorassistent

E-mail: majbritt@farmas.dk

Tlf: 40903284

Vinnie Gravlev Nielsen

Kontorassistent

E-mail: vinnie@farmas.dk

Tlf: 40903272

Thomas Ø. Kristensen

IT & Marketing

E-mail: thomask@farmas.dk

Tlf: 51579904

Salg

Farsø

Thomas G. Mikkelsen

Salgschef

E-mail: thomas@farmas.dk

Tlf: 21413670

Jens N. Andersen

Salgskonsulent

E-mail: jensa@farmas.dk

Tlf: 21413669

Peter Andersen

Salgskonsulent

E-mail: peter@farmas.dk

Tlf: 51579902

Viborg

Søren Tøndborg

Salgskonsulent

E-mail: soeren@farmas.dk

Tlf: 21413671

Kurt Kristensen

Salgskonsulent

E-mail: kurt@farmas.dk

Tlf: 51579901

Herning

Knud Hansen

Salgskonsulent

E-mail: knud@farmas.dk

Tlf: 21413668

Steffen Stovby

Salgskonsulent

E-mail: steffen@farmas.dk

Tlf: 40903278

Brønderslev

Preben Iversen

Salgskonsulent

E-mail: prebeni@farmas.dk

Tlf: 22618212

Niels Morten Mariegaard

Salgskonsulent

E-mail: nm@farmas.dk

Tlf: 40903277

Have / Park

Bjarne Andersen

Have-park

E-mail: bjarne@farmas.dk

Tlf: 21413683

Danny Dollerup

Servicetekniker

E-mail: danny@farmas.dk

Tlf: 51579927

Jan Andersen

Servicetekniker

Alexander Søe Poulsen

Servicetekniker

E-mail: ap@farmas.dk

Værksted

Farsø

Flemming Nielsen

Værkfører

E-mail: flemming@farmas.dk

Tlf: 51579915

Søren Erik Byrialsen

Værkfører

E-mail: seb@farmas.dk

Tlf: 40903275

Villads Skov Villadsen

Værkfører assistent

E-mail: vv@farmas.dk

Tlf: 21413687

Line Madsen

Værkfører assistent

E-mail: line@farmas.dk

Tlf: 51579917

Emil Kaldahl

GPS/PLM Specialist

E-mail: emil@farmas.dk

Tlf: 51579900

Jens Dollerup

Servicetekniker

Leif Andersen

Servicetekniker

Heine Nielsen

Servicetekniker

Jens Elkjær

Servicetekniker

Niels Eriksen

Servicetekniker

Jens Madsen

Servicetekniker

Carsten Andersen

Servicetekniker

Jakob Bendixen

Servicetekniker

Karl Emil Østergaard

Servicetekniker

Lars Dalsgaard

Servicetekniker

Martin Van den Dool

Servicetekniker

Nicki Jørgensen

Servicetekniker

Viktor Hole

Servicetekniker

Frederik Holm Andersen

Servicetekniker

Andreas H. Hansen

Servicetekniker

Danny Eriksen

Servicetekniker

Steffen Hole Kristensen

Maler

Søren Rosengreen

Chauffør

Mads Wigh

Lærling

Lauritz Skaarup Kristensen

Lærling

Matias Simensen

Lærling

Rasmus Bendixen

Lærling

Jeppe Als

Lærling

Jonas Knudsen

Lærling

Emil Staun

Lærling

Tobias Kristensen

Lærling

Viborg

Søren K. Jensen

Værkfører

E-mail: soerenj@farmas.dk

Tlf: 51579924

Steen Espersen

Servicetekniker

Morten Kristiansen

Servicetekniker

Michael Ellersgaard

Servicetekniker

Nicolaj Lindgaard Morratz

Servicetekniker

Brian Tranberg Præst

Servicetekniker

Mathilde Nielsen

Lærling

Hjalte Meldgaard Dahl

Lærling

Mikkel Torp

Lærling

Herning

Flemming Jensen

Værkfører

E-mail: flemmingj@farmas.dk

Tlf: 40379713

Niels Bundgård Larsen

Værkfører assistent

E-mail: nbl@farmas.dk

Tlf: 21493652

John Christiansen

Servicetekniker

Jacob Aas Slaikjær

Servicetekniker

Kenneth Mortensen

Servicetekniker

Torben Dyrkjær Olsen

Servicetekniker

Christoffer V. Iversen

Lærling

Simon Pedersen Vad

Lærling

Magne Bækgård Clausen

Lærling

Daniel Schmidt

Altmuligmand

Brønderslev

Kristoffer Damsgaard

Værkfører

E-mail: kd@farmas.dk

Tlf: 40903286

Peter Jungersen

Servicetekniker

Claus Gade

Servicetekniker

Claus E. Sørensen

Servicetekniker

Torben Nielsen

Servicetekniker

Bjarne Jensen

Servicetekniker

Daniel Knudsen

Servicetekniker

Jonas Haugaard

Lærling

Mads Bjerre

Lærling

Reservedele

Farsø

Jan Hornbæk

Lagerchef

E-mail: jan@farmas.dk

Tlf: 51579911

Martin Sørensen

Reservedelsekspedient

E-mail: martin@farmas.dk

Tlf: 51579905

Hanne Winther

Reservedelsekspedient

E-mail: hanne@farmas.dk

Tlf: 51579908

Simon Ulrik Jensen

Reservedelsekspedient

E-mail: simon@farmas.dk

Tlf: 51579907

Camilla Jul Larsen

Reservedelsekspedient

E-mail: camilla@farmas.dk

Tlf: 51579906‬

René Holst

Reservedelsekspedient

E-mail: rene@farmas.dk

Tlf: 40430835

Sissel Holm

Butiksansvarlig

E-mail: sissel@farmas.dk

Tlf: 51579909

Jens Sørensen

Lagermedhjælper

E-mail: jenss@farmas.dk

Tlf: 51579913

Henning Andersen

Lagermedhjælper

Viborg

Steen Nielsen

Reservedelsekspedient

E-mail: steen@farmas.dk

Tlf: 51579922

Kirstine T. Andersen

Reservedelsekspedient

E-mail: kirstine@farmas.dk

Tlf: 51579923

Michael Nielsen

Reservedelsekspedient

E-mail: michael@farmas.dk

Tlf: 51579925

Herning

Mogens Nikolajsen

Reservedelsekspedient

E-mail: mogens@farmas.dk

Tlf: 21492969

Niels Bundgård Larsen

Reservedelsekspedient

E-mail: nbl@farmas.dk

Tlf: 21493652

Henning Andersen

Reservedelsekspedient

E-mail: ha@farmas.dk

Tlf: 22670733

Brønderslev

Poul Erik Knudsen

Reservedelsekspedient

E-mail: pe@farmas.dk

Tlf: 40903287

Aksel Poulsen

Reservedelsekspedient

E-mail: aksel@farmas.dk

Tlf: 40903289

Lars Østergård

Reservedelsekspedient

E-mail: loe@farmas.dk

Tlf: 20925621