Medarbejdere

Du kan se vores lidt over 90 medarbejdere herunder, samt finde kontaktoplysninger.

Husk du kan altid ringe på 98631766 - vi er klar til at hjælpe.

Administration

Anette Rosengreen

Direktør

E-mail: anette@farmas.dk

Tlf: 21413690

Ole Borup Rosengreen

Underdirektør

E-mail: ole@farmas.dk

Tlf: 51579903

Poul V. Nielsen

Senior

Tlf: 51575900

Inge Hosbond Jensen

Bogholder

E-mail: inge@farmas.dk

Tlf: 40903272

Birthe Gregersen

Kontorassistent

E-mail: birthe@farmas.dk

Tlf: 40903270

Tina Rosengreen

Kontorassistent

E-mail: tina@farmas.dk

Tlf: 40903281

Anna-Marie Ovesen

Kontorassistent

E-mail: annamarie@farmas.dk

Tlf: 40903273

Grethe Dall

Kontorassistent

E-mail: grethe@farmas.dk

Tlf: 40903271

Majbritt Nielsen

Kontorassistent

E-mail: majbritt@farmas.dk

Tlf: 40903284

Salg

Farsø

Thomas G. Mikkelsen

Salgschef

E-mail: thomas@farmas.dk

Tlf: 21413670

Jens N. Andersen

Salgskonsulent

E-mail: jensa@farmas.dk

Tlf: 21413669

Peter Andersen

Salgskonsulent

E-mail: peter@farmas.dk

Tlf: 51579902

Viborg

Søren Tøndborg

Salgskonsulent

E-mail: soeren@farmas.dk

Tlf: 21413671

Kurt Kristensen

Salgskonsulent

E-mail: kurt@farmas.dk

Tlf: 51579901

Herning

Knud Hansen

Salgskonsulent

E-mail: knud@farmas.dk

Tlf: 21413668

Steffen Stovby

Salgskonsulent

E-mail: steffen@farmas.dk

Tlf: 40903278

Brønderslev

Børge Haugaard

Salgskonsulent

E-mail: bh@farmas.dk

Tlf: 40903277

Preben Iversen

Salgskonsulent

E-mail: prebeni@farmas.dk

Tlf: 22618212

Have / Park

Bjarne Andersen

Have-park

E-mail: bjarne@farmas.dk

Tlf: 21413683

Danny Dollerup

Servicetekniker

E-mail: danny@farmas.dk

Tlf: 51579927

Jan Andersen

Servicetekniker

Kean Corneliussen

Servicetekniker

Værksted

Farsø

Tage Rosenlund

Værkfører

E-mail: tage@farmas.dk

Tlf: 51579916

Flemming Nielsen

Værkfører

E-mail: flemming@farmas.dk

Tlf: 51579915

Søren Erik Byrialsen

Værksteds ass.

E-mail: seb@farmas.dk

Tlf: 40903275

Lars Møller

PLM-Specialist

Jens Dollerup

Servicetekniker

Leif Andersen

Servicetekniker

Heine Nielsen

Servicetekniker

Jens Elkjær

Servicetekniker

Niels Eriksen

Servicetekniker

Per Bach

Servicetekniker

Jens Madsen

Servicetekniker

Carsten Andersen

Servicetekniker

Jakob Bendixen

Servicetekniker

Karl Emil Østergaard

Servicetekniker

Bjarne Jensen

Servicetekniker

Lars Kronborg Holmstrand

Servicetekniker

Lars Dalsgaard

Servicetekniker

Nicki Jørgensen

Servicetekniker

Viktor Hole

Servicetekniker

Steffen Hole Kristensen

Maler

Søren Rosengreen

Chauffør

Frederik Holm Andersen

Lærling

Andreas H. Hansen

Lærling

Mads Wigh

Lærling

Lauritz Skaarup Kristensen

Lærling

Viborg

Søren K. Jensen

Værkfører

E-mail: soerenj@farmas.dk

Tlf: 51579924

Steen Espersen

Servicetekniker

Morten Kristiansen

Servicetekniker

Danny Eriksen

Servicetekniker

Søren Madsen

Servicetekniker

Michael Ellersgaard

Servicetekniker

Nicolaj Lindgaard Morratz

Lærling

Mathilde Nielsen

Lærling

Herning

Jacob Aas Slaikjær

Værkfører

E-mail: jacobs@farmas.dk

Tlf: 40379713

John Christiansen

Servicetekniker

Flemming Jensen

Servicetekniker

Kenneth Mortensen

Servicetekniker

Torben Dyrkjær Olsen

Servicetekniker

Jimmy Aavild Fugl

Servicetekniker

Daniel Schmidt

Altmuligmand

Christoffer V. Iversen

Lærling

Simon Pedersen Vad

Lærling

Brønderslev

Claus E. Sørensen

Værkfører

E-mail: ces@farmas.dk

Tlf: 40903286

Peter Jungersen

Servicetekniker

Claus Gade

Servicetekniker

Torben Nielsen

Servicetekniker

Benny Larsen

Servicetekniker

Mads Søndergaard

Servicetekniker

Martin Van den Dool

Servicetekniker

Jonas Haugaard

Lærling

Jeppe Als

Lærling

Carsten Engesgaard

Pladsmand

Reservedele

Farsø

Jan Hornbæk

Lagerchef

E-mail: jan@farmas.dk

Tlf: 51579911

Martin Sørensen

Reservedelsekspedient

E-mail: martin@farmas.dk

Tlf: 51579905

Hanne Winther

Reservedelsekspedient

E-mail: hanne@farmas.dk

Tlf: 51579908

Thomas Kristensen

Reservedelsekspedient

E-mail: thomask@farmas.dk

Tlf: 51579904

Simon Ulrik Jensen

Reservedelsekspedient

E-mail: simon@farmas.dk

Tlf: 51579907

Line Madsen

Reservedelsekspedient

E-mail: line@farmas.dk

Tlf: 51579917

Sissel Ekström McCallum

Reservedelsekspedient

E-mail: sissel@farmas.dk

Tlf: 51579909

Camilla Jul Larsen

Reservedelsekspedient

E-mail: camilla@farmas.dk

Tlf: 51579906‬

Jens Sørensen

Lagermedhjælper

E-mail: jenss@farmas.dk

Tlf: 51579913

Henning Andersen

Lagermedhjælper

Viborg

Steen Nielsen

Reservedelsekspedient

E-mail: steen@farmas.dk

Tlf: 51579922

Kirstine T. Andersen

Reservedelsekspedient

E-mail: kirstine@farmas.dk

Tlf: 51579923

Michael Nielsen

Reservedelsekspedient

E-mail: michael@farmas.dk

Tlf: 51579925

Herning

Mogens Nikolajsen

Reservedelsekspedient

E-mail: mogens@farmas.dk

Tlf: 21492969

Niels Bundgård Larsen

Reservedelsekspedient

E-mail: nbl@farmas.dk

Tlf: 21493652

Trine Thomasen

Reservedelsekspedient

E-mail: trine@farmas.dk

Tlf: 51579910

Brønderslev

Poul Erik Knudsen

Reservedelsekspedient

E-mail: pe@farmas.dk

Tlf: 40903287

Aksel Poulsen

Reservedelsekspedient

E-mail: aksel@farmas.dk

Tlf: 40903289

Lars Østergård

Reservedelsekspedient

E-mail: loe@farmas.dk

Tlf: 20925621